top of page

O NÁS

KVALITA ZE DŘEVA

KZD 2024-.jpg

Zakázkové truhlářství KZD nábytek sídlí v obci Bezděkov nedaleko města Třešť na Vysočině a je známé svou specializací na výrobu z masivního dřeva. Společnost však exceluje i v obrábění moderních materiálů, jako jsou lamináty a dýhy, díky svému kvalitnímu strojnímu vybavení, které neustále zdokonaluje. Při zakázkové výrobě se KZD nábytek řídí heslem „nic není nemožné“, a slovo „nejde“ není v jejich slovníku.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
KZD 2024-7488.jpg

Jejich hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka, a proto přistupují ke každé zakázce individuálně, ať už se jedná o nábytek, kompletní vybavení restaurace či domu dřevěným nábytkem nebo zařízení zakázkové kuchyně v rodinném domě. Zrealizují Vaše představy dokonalého dřevěného vybavení dětského pokojemasivního stolu s židlemi, dřevěné kuchyňské linky, knihovny, dřevěného schodiště i oken

TRADICE, MODERNÍ STYL
KZD_PETR 2024-03822.jpg

Díky svým kapacitám jsou schopni dodat kompletní vybavení domů, bytů, restaurací, kanceláří i zahrad. Nabízejí také služby od grafického návrhu až po montáž, vše prováděné jejich vlastními pracovníky. Petr Nešpor, majitel firmy, osobně dohlíží na výrobu a montáž každého výrobku. Pro něj se dřevo stalo životním posláním a s hrdostí pokračuje v tradici, kterou začal již jeho děda, a to i v době, kdy řemeslo čelilo mnoha výzvám. 

bottom of page