top of page

GALERIE

Kvalita ze dřeva a ekologická odpovědnost

Ve světě, kde je důraz kladen na kvalitu, trvanlivost a zároveň ohled na životní prostředí, se firma KZD nábytek stala významným hráčem. Specializující se na výrobu vysoce kvalitního nábytku ze dřeva, firma se pyšní špičkovými technologiemi a zároveň závazkem k udržitelnosti.

V dílně firmy KZD nábytek se nachází nejmodernější zařízení, která umožňují výrobu nábytku s precizností a dokonalostí. Mezi hlavní stroje patří formátovací pila Felder, olepovačka Felder, kolíkovačka Felder, spodní fréza Umaro, srovnávací fréza SCN, tloušťkovací fréza SCN, pásová bruska Felder, dlabačka Umaro, rozmítací pila a vysokotlaké stříkací zařízení East. Tyto stroje nejenže umožňují efektivní zpracování dřeva, ale také zajišťují vysokou kvalitu a přesnost každého výrobku.

Firma KZD nábytek se nezaměřuje pouze na kvalitu svých výrobků, ale také na ochranu životního prostředí. Díky investici do fotovoltaické elektrárny na střechách svých provozoven je firma energeticky plně soběstačná. Tento ekologický přístup umožňuje minimalizovat emise skleníkových plynů a snižuje závislost na fosilních palivech.

bottom of page